25 bedrijven die je zeker aan een vakantiejob helpen

Er zijn heel wat bureau's die vakantiejobs aanbieden. Van "Luca" kregen we op Twitter een mooi overzicht van alle bedrijven waar je jobs hebben:

  1. KULeuven, de universiteit, kuleuven.be/studentenvoorzieningen/jobdienst
  2. Maison Rouge, catering, maisonrouge.be
  3. Manpower, algemene HR, candidate.manpower.com
  4. Megajobs, online HR megajobs.be
  5. Mysherpa, onlinebijles, mysherpa.be
  6. ONG Conseil, recruitment voor ngo's, ongconseil.com
  7. Pairi Daiza, zoo, pairidaiza.eu
  8. People4you, algemen HR, people4you.be
  9. Plus Uitzendkrachten, algemene HR, plusuitzendkrachten.be
  10. Randstad, algemene HR, randstad.be/nl/werknemers/alles-voor-studenten
  11. Ritmo, algemene HR, ritmo.be
  12. selecthr.be, algemene HR
  13. sportcareers.be, online HR
  14. sportsdirect.talentfinder.be, online HR
  15. Het Antwerpse Sportpaleis, sportpaleis.be
  16. Stepstone.be, algemene HR
  17. Synergiejobs.be, algemene HR
  18. opzoeknaartalent.be, online HR,
  19. Tempo Team, tempo-team.be, algemene HR
  20. The Frontline Company, thefrontlinecompany.be
  21. Unique Interim, algemene HR, unique.be
  22. Verainterim.be, algemene HR
  23. Vio Interim, vio-interim.be, algemene HR
  24. Vivaldis Interim, algemene HR, vivaldisinterim.be
  25. Walters People, algemene HR, walterspeople.be